• Kategorie
  • Szukaj

Każdy pasjonat aktywności fizycznych na pewno znajdzie u nas to, czego potrzebuje, aby urozmaicić swoje treningi. Dzięki odpowiednim dodatkom, takim jak maty, piłki do masażu czy też ciężarki, możliwe będzie odtworzenie ćwiczeń fitness we własnym domu.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również wszelkiego rodzaju drążków rozporowych oraz wielofunkcyjnych, które umożliwią wykonywanie ćwiczeń siłowych. Wałki i rollery pomogą w masażu pleców lub innych obolałych lub spiętych partii ciała i z pewnością będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdują się gumy i taśmy oporowe, które pozwolą na ćwiczenie mięśni w sposób bardziej wymagający. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także skakanek, piłek lekarskich oraz ściskaczy, które pozwolą na treningi wydolnościowe.

Drobny sprzęt fitness to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która nie chce lub nie może uczęszczać na siłownię. Dzięki proponowanym tu sprzętom, wyposażysz swój dom w takie same narzędzia i akcesoria, jakie znajdują się w klubach proponujących zajęcia sportowe.