• Kategorie
  • Szukaj
  • Kaski i Ochraniacze

Wszyscy wiemy, jak istotne jest zwracanie uwagi na swoje ciało podczas wszelkiego rodzaju ćwiczeń czy aktywności fizycznej – dlatego też, tak ważna jest odpowiednia zarówno łokci, kolan i dłoni, jak i głowy. W ofercie naszego sklepu internetowego, nie mogło więc zabraknąć produktów takich jak kaski i ochraniacze!

Dzieci często mogą głośno i wyraźne pokazywać swoją niechęć związaną z zabezpieczeniem swoich kolan i głowy podczas nauki jazdy na rolkach, wrotkach czy rowerze. Z nami jednak nie będzie to problem! Nasze propozycje to kolorowe i nawiązujące do ulubionych produkcji filmowych i animowanych produkty. W sam proces wybierania odpowiednich wariantów warto zaangażować samo dziecko – zdecyduje się ono na artykuły z ulubionymi postaciami, co sprawi, że z chęcią będzie je ubierać podczas ćwiczenia nowych umiejętności.

Nasze ochraniacze to szeroki wybór, jeśli chodzi o wzory i kolorystykę - nie można jednak zapominać o kaskach. Proponujemy zarówno wariant na rower, jak i narciarski - niezależnie więc od ulubionego sportu Twojego dziecka lub od pory roku, możliwe jest odpowiednie zabezpieczenie przed upadkami i urazami.