• Kategorie
  • Szukaj

Są jednym z najbardziej lubianych i dostępnych dla wszystkich sportów zimowych. Nie każdy ma szansę czy możliwość wybrać się na stok, aby ćwiczyć jazdę na nartach lub snowboardzie, ale każdy może wybrać się na pobliskie lodowisko, ubrać łyżwy i pojeździć przez godzinę. Ten przyjemny sport może onieśmielać na początku, jednak po przełamaniu strachu przed upadaniem, będzie jednym z ulubionych sposobów na spędzanie wolnego czasu w chłodniejsze miesiące.

Nawet, jeśli w Twoim miejscu zamieszkania nie ma stałego lodowiska, wiele miejscowości organizuje lodowiska sezonowe, które często są pod gołym niebem. Otwarte w miesiącach zimowych, zachęcają i pozwalają cieszyć się jazdą wszystkim - zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanym.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór tych produktów. Możliwe jest zaopatrzenie się w łyżwy czarne, białe, jak i kolorowe, z wzorkami. Większość naszych modeli to warianty figurowe sznurowane, jednak posiadamy również modele dziecięce na zatrzaski oraz hokejówki.