• Kategorie
  • Szukaj

Każdy miłośnik mieszanych sztuk walki z pewnością doceni przygotowaną przez nas kategorię pełną akcesoriów do MMA. Sklep internetowy A-Ty proponuje głównie rękawice oraz ochraniacze, które są konieczne przy codziennych treningach i walkach. 

W ofercie znajdują się solidne i wytrzymałe rękawice, które pozwolą na bezproblemowe oddawanie się sportowi. Możliwe jest wybranie, wedle upodobań, modelu ze skóry naturalnej oraz ekologicznej. Poszczególne warianty różnią się również sposobem ochrony kciuka (możliwe jest wybranie modelu z zasłoniętym lub odsłoniętym kciukiem). Dodatkowo, niektóre nasze produkty w zestawie posiadają wygodną zamykaną torebkę, która ułatwi przechowywanie i przenoszenie rękawic. Szeroki wybór rozmiarów i kolorów także pozwoli na dopasowanie nowego produktu do naszych dłoni oraz do barw stroju treningowego. 

Dodatkowo, wśród propozycji znajdują się ochraniacze, które z pewnością pozwolą bezpieczne treningi. Nasze akcesoria do MMA czekają na wszystkich miłośników tego sportu!