• Kategorie
  • Szukaj
  • Nordic Walking

Coraz bardziej popularny sport, który mogą uprawiać wszyscy – to właśnie nordic walking! Jest to idealne rozwiązanie nie tylko starszych osób (mimo, że najczęściej z nimi utożsamiane) ale również dla każdego, kto ma wszelkiego rodzaju urazy, kontuzje, czy chce wrócić do kondycji fizycznej. Jest to również wyjątkowo przyjemny sport - każdy, kto nie lubi ćwiczeń, a chciałby mieć lepszą kondycję, z pewnością doceni zalety, potocznie mówiąc, “chodzenia z kijkami”.

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór kijków ze specjalnymi końcówkami, które są niezbędne do uprawiania tego sportu. W nordic walking przydatny może być również krokomierz, który pozwoli śledzić liczbę kroków i kontrolować efekty i postępy.

Możliwe jest również zakupienie pojedynczych kijów trekkingowych, które pozwolą na wędrówki i spacery po trudnych podłożach, np. w górach. Niezależnie jednak, na który rodzaj aktywności się zdecydujemy, warto zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt w naszym sklepie, jako że jest to gwarancja najwyższej jakości.