• Kategorie
  • Parametry
  • Ochraniacze

Niezależnie, czy Twoja pasją są sztuki walki, jazda na rolkach, piłka nożna czy może podnoszenie ciężarów - ochraniacze to jeden z najważniejszych produktów, jakie w szafie powinien mieć każdy sportowiec! Dzięki naszym propozycjom, możliwe będzie zaopatrzenie się w szereg produktów, które pozwolą na uniknięcie nie tylko przetarć i zadrapań, ale również złamań, zerwania ścięgna czy też wybicia zębów.

Propozycje, które znajdują się w naszej ofercie to m.in. produkty, które pomogą zadbać o uszy, zęby, szczękę, tułów i krocze. Dodatkowo, posiadamy również nakolanniki oraz akcesoria na piszczele oraz stopy. Nie mogło także zabraknąć owijek i bandaży bokserskich, które z pewnością docenią wszyscy miłośnicy sztuk walki.

W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju ochraniacze elastyczne, które pozwolą na odpowiednie zabezpieczenie najbardziej narażonych podczas ćwiczeń części ciała. A-Ty to nie tylko sprzęt sportowy – to także produkty, które pozwolą na odpowiednie zadbanie o siebie podczas sportu!

Brak produktów do wyświetlenia