• Kategorie
  • Szukaj
  • Rękawice point fight

Jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie podczas ćwiczeń związanych ze sportami walki, takimi jak boks czy kick-boxing, ważne jest, aby zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria, które nie tylko pozwolą nam na ćwiczenia, ale również zabezpieczą stawy, kości i ścięgna przed urazami. Dlatego też, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć takich produktów jak rękawice point fight.

Dzięki drobiazgowemu wykonaniu z dbałością o szczegóły, żaden sportowiec nie musi martwić się o niebezpieczne kontuzje. Odpowiednio wyprofilowana i zabezpieczona część na nadgarstek może uchronić tę wrażliwą część przed różnymi urazami. Od środka, rękawice point fight są również wyłożone różnymi materiałami, które np. nie pozwalają na ruchy dłoni, mogące doprowadzić do urazów.

W naszej ofercie każdy znajdzie model dla siebie! Nasze propozycje to różne rozmiary oraz kolory, tak, aby każdy sportowiec mógł wybrać produkt, który go zadowoli. Jesteśmy pewni, że nasze akcesoria będą towarzyszyć Wam w ćwiczeniach przez długi czas.