• Kategorie
  • Szukaj
  • Sprzęty pływackie

Szukasz dodatków na basen? Masz już świetny strój i klapki, brakuje Ci tylko wszelkiego rodzaju akcesoriów? A-Ty to również wysokiej klasy sprzęt do pływania, który pomoże Ci w uatrakcyjnieniu wypraw na basen poprzez zakup najwyższej klasy akcesoriów.

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć przede wszystkim tak podstawowych dodatków jak czepki. Szeroki wybór pozwoli na zdecydowanie się na ulubiony kolor oraz zakupienie dziecku zabawnych modeli ze zwierzątkami i potworkami. Każdy miłośnik basenów również z pewnością ucieszy się z szerokiej oferty okularów, które pozwolą na bardziej komfortowe pływanie pod wodą.

A-Ty to również sprzęt, który pomoże w nauce pływania. Posiadamy deski klasyczne, deski typu bojki oraz makarony. Mogą być one wykorzystywane również do ćwiczenia danych partii ciała podczas przemierzania długości basenu – jak np. skupieniu się na pracy nóg.

Najlepsze akcesoria i dodatki w atrakcyjnych cenach – to musi być nasz sklep internetowy! Już dziś zadbaj o wyposażenie swojej torby na basen!