• UW04 UCHWYT HMS

Symbol: 17-62-154
Gwarancja 24
Brak towaru
64.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka do 48 godzin
Cena przesyłki 13.3
Kurier A-ty 13.3
Kurier 14.7
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
UW04 HMS to podwójny uchwyt przeznaczony do treningu na wyciągu górnym i dolnym. Służy do ćwiczenia mięśni grzbietu, ale sprawdzi się również w ćwiczeniach z połową sztangi ( druga połowa oparta o parkiet). Gryf idealnie wpasowuje się w środek uchwytu, umożliwiając swobodę wykonania ćwiczenia wiosłowania połową sztangi w opadzie tułowia.
Trójkątna budowa uchwytu jest gwarancją idealnego ułożenia dłoni i wymuszenia przy tym prawidłowego ruchu w trakcie wykonywanego ćwiczenia. Ogumowana rękojeść zapewnia pewny chwyt oraz zapobiega wyślizgnięciu się przyboru z ręki, jednocześnie wymagając od nas mocniejszego chwytu. Dzięki temu pracujemy również nad rozbudową mięśni przedramienia. Niezbyt szeroki rozstaw rękojeści ułatwia utrzymanie prawidłowego toru ruchu, czyli prowadzenie łokci blisko tułowia. Wykonanie z wysokiej jakości stali pozwala na trening ze znacznym obciążeniem.
Model UW04 pomoże łatwo i skutecznie rozbudować mięśnie grzbietu, które według niektórych są najważniejsze dla naszego układu mięśniowego.

Służy do wyciągu górnego i dolnegoSpecyfikacja

Materiał: chromowana stal
Długość części chwytnej (mm): 110
Średnica części chwytnej (mm): 32
Ilość miejsc chwytnych: 1
Rozstaw rękojeści (mm): 160
Uchwyt: gumowany
Wymiary:

długość (mm): 186
szerokość (mm): 180
wysokość (mm): 118
średnica (mm): 25


Średnica otworu (mm): 15
Waga produktu (kg): 1.85

Uwagi

Gwarancja 24 miesiące